Stanowimy team, który tworzą 2 rodziny - Małgosia i Waldek Burtkiewicz oraz Iwona i Paweł Swenson wraz z córką Mają. Choć nasza hodowla psów rasy tosa jest młodziutka, przydomek został zarejestrowany w czerwcu 2009 roku, to psiarzami jesteśmy od zawsze.

W naszych domach spędziły swe życie psy różnych ras, m.in. bokser, sznaucery, owczarek niemiecki, szkocki terier, berneńczyk. W 2006 roku pojawiła się pierwsza tosa - pies Ninja, który po prostu nas zaczarował. Od tego czasu myśleliśmy o założeniu hodowli i dlatego w 2008 zamieszkała z nami suczka tej rasy - Barbie. Te dwie tosy stanowią początek hodowli, do której w 2009 dołšczyła suczka Damyio Birengo, a w 2010 Midori Ninja-san. Przydomek nasz reprezentować także będą dzieci Meishi Ninja-san.

Role w tym przedsięwzięciu są podzielone: Waldek, jako osoba o niezwykłej intuicji w odniesieniu do psów, wybiera członków naszego stadka. Na nim też spoczywa miły obowiązek pokazywania zwierzaków na wystawach (Maja wspiera go na najważniejszych imprezach), choć w ostatnich czasach wystawiamy wszyscy. Paweł opracowuje strategię, wybiera wystawy i "trzyma rękę na pulsie", czyli stara się wiedzieć co piszczy w polskim i światowym kręgu Tosiomaniaków. Dziewczyny, jak zwykle, są od wszystkiego innego.

Kontakt
Ciekawe Linki